Pracownicy LAWP

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800, faks 81 46 23 840

adres e-mail: lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl

strona WWW: www.lawp.eu (alternatywnie www.lawp.lubelskie.pl)

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 13 Dyrektor Magdalena Filipek-Sobczak 81 46 23 820 magdalena.filipek-sobczak@lawp.eu
11 Z-ca Dyr. Urszula Bodak 81 46 23 823 urszula.bodak@lawp.eu
14 Z-ca Dyr. Natalia Świacka 81 46 23 822 natalia.swiacka@lawp.eu
16

Sekretariat

Wiktoria Bielecka

Izabela Kowalczyk

Anna Stachura

81 46 23 800

81 46 23 860

lawp@lawp.eu

lawp@lubelskie.pl

wiktoria.bielecka@lawp.eu

izabela.kowalczyk@lawp.eu

anna.stachura@lawp.eu

Oddział finansowy Oddział realizacji projektów
Oddział instrumentów finansowych i sprawozdawczości Oddział zarządzania zasobami ludzkimi
Oddział komunikacji, promocji i wsparcia technicznego Punkt informacyjny
Oddział kontroli Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego
Oddział koordynacji i wsparcia wdrażania Wieloosobowe stanowisko radców prawnych
Oddział oceny projektów Inspektor ochrony danych
Oddział odwołań

Oddział finansowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 46

gł. księgowa Bogumiła Czechowska

81 46 23 838

bogumila.czechowska@lawp.eu

45

Anna Lisiak

Monika Małek-Tarłowska

81 46 23 815

anna.lisiak@lawp.eu

monika.malek-tarlowska@lawp.eu

Oddział instrumentów finansowych i sprawozdawczości

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
I piętro I.2

kierownik Tomasz Stefański

81 46 23 846

tomasz.stefanski@lawp.eu

I.1

Małgorzata Jedlińska

Karolina Maniuk

Monika Szkutnik

81 46 23 810

malgorzata.jedlinska@lawp.eu

karolina.maniuk@lawp.eu

monika.szkutnik@lawp.eu

I.3

Justyna Zięzio-Skoczylas

81 46 23 806

justyna.ziezio-skoczylas@lawp.eu

I.4

Sławomir Czerwiński

Karol Salagierski

81 46 23 806

slawomir.czerwinski@lawp.eu

karol.salagierski@lawp.eu

Oddział komunikacji, promocji i wsparcia technicznego

adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 01a

kierownik Monika Czaplińska

Katarzyna Kowalczyk- zamówienia publiczne IOD

81 46 23 816

monika.czaplinska@lawp.eu

katarzyna.kowalczyk@lawp.eu

01b

z-ca kierownika Beata Krasnodębska

Olga Śniadecka

81 46 23 844

beata.krasnodebska@lawp.eu

olga.sniadecka@lawp.eu

Punkt informacyjny

tel. 81 46 23 812, 81 46 23 831

adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

06

Norbert Kisiel

Artur Mazurek

Andżelika Paprota

Anna Pioś

81 46 23 812

81 46 23 831

norbert.kisiel@lawp.eu

artur.mazurek@lawp.eu

andzelika.paprota@lawp.eu

anna.pios@lawp.eu

Oddział kontroli

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 7B

kierownik Wojciech Nagengast

81 46 23 814

wojciech.nagengast@lawp.eu

04

Anna Czapska

Bożena Głębocka

Anna Małkowska

Magdalena Ozdoba

Robert Zieliński

81 46 23 853

anna.czapska@lawp.eu

bozena.glebocka@lawp.eu

anna.malkowska@lawp.eu

magdalena.ozdoba@lawp.eu

robert.zielinski@lawp.eu

05

Agata Babisz

Małgorzata Budyńczuk

Joanna Handzlik

Tomasz Juszka

Ilona Majewska

Jan Misztal

Monika Polakowska

Tomasz Pryszczepa

Anna Rożek-Manaj

Anna Suchorzebska

Małgorzata Szydłowska

Grzegorz Wałach

Adam Wójcik

81 46 23 833

81 46 23 843

agata.babisz@lawp.eu

malgorzata.budynczuk@lawp.eu

joanna.handzlik@lawp.eu

tomasz.juszka@lawp.eu

ilona.majewska@lawp.eu

jan.misztal@lawp.eu

monika.polakowska@lawp.eu

tomasz.pryszczepa@lawp.eu

anna.rozek-manaj@lawp.eu

anna.suchorzebska@lawp.eu

malgorzata.szydlowska@lawp.eu

grzegorz.walach@lawp.eu

adam.wojcik@lawp.eu

07

Rafał Gutowski

Emilia Kryszeniuk

Edyta Orzechowska

Przemysław Śmiech

81 46 23 863

rafal.gutowski@lawp.eu

emilia.kryszeniuk@lawp.eu

edyta.orzechowska@lawp.eu

przemyslaw.smiech@lawp.eu

Oddział koordynacji i wsparcia wdrażania

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 21

kierownik Ewelina Iwanowska-Nagengast

81 46 23 826

ewelina.iwanowska-nagengast@lawp.eu

21

Monika Czuba-Kmieć

81 46 23 826

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

22

Wojciech Michalewski

81 46 23 826

wojciech.michalewski@lawp.eu

Oddział oceny projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 47

kierownik Joanna Kozak

p.o. z-cy kierownika Katarzyna Mazurek

81 46 23 828

81 46 23 847

joanna.kozak@lawp.eu

katarzyna.mazurek@lawp.eu

17

Michał Mazurek

Krzysztof Żarnowski

81 46 23 830

michal.mazurek@lawp.eu

krzysztof.zarnowski@lawp.eu

18

Rafał Górski

Wojciech Jakubowski

Elżbieta Wojtyła

81 46 23 832

81 46 23 836

rafal.gorski@lawp.eu

wojciech.jakubowski@lawp.eu

elzbieta.wojtyla@lawp.eu

19

Agnieszka Gonder

Małgorzata Kalicka

81 46 23 825

agnieszka.gonder@lawp.eu

malgorzata.kalicka@lawp.eu

22

Paweł Semeniuk

81 46 23 855

pawel.semeniuk@lawp.eu

23

Magdalena Dąbek

Izabela Sobczak

Jowita Sosińska

Olga Szulowska

81 46 23 829

magdalena.dabek@lawp.eu

izabela.sobczak@lawp.eu

jowita.sosinska@lawp.eu

olga.szulowska@lawp.eu

24

Marta Flis-Widz

Mariusz Gutek

Damian Ślusarczyk

Magdalena Warchoł

81 46 23 827

marta.flis-widz@lawp.eu

mariusz.gutek@lawp.eu

damian.slusarczyk@lawp.eu

magdalena.warchol@lawp.eu

25

Agnieszka Korczak

Magdalena Trumińska

Adela Wójcik

81 46 23 808

agnieszka.korczak@lawp.eu

magdalena.truminska@lawp.eu

adela.wojcik@lawp.eu

Oddział odwołań

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 42

p.o. kierownika Łukasz Burski

81 46 23 858

lukasz.burski@lawp.eu

41

Piotr Dobijas

Łukasz Łojko

Aleksandra Rączkowska

Dominika Wojtaszek

81 46 23 818

piotr.dobijas@lawp.eu

lukasz.lojko@lawp.eu

aleksandra.raczkowska@lawp.eu

dominika.wojtaszek@lawp.eu

Oddział realizacji projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 39

kierownik Paweł Harasim

p.o. z-cy kierownika Magdalena Marek

81 46 23 804

pawel.harasim@lawp.eu

magdalena.marek@lawp.eu

27

Ilona Jerzyna-Blonka

Elżbieta Matwiejszyn-Szałapaj

Michał Romanowski

81 46 23 834

ilona.jerzyna-blonka@lawp.eu

elzbieta.matwiejszyn-szalapaj@lawp.eu

michal.romanowski@lawp.eu

28

Beata Michalik-Kania

Dorota Misztal

Bartłomiej Strug

81 46 23 803

beata.michalik-kania@lawp.eu

dorota.misztal@lawp.eu

bartlomiej.strug@lawp.eu

29

Małgorzata Petrusewicz

Anna Wrona

81 46 23 809

malgorzata.petrusewicz@lawp.eu

anna.wrona@lawp.eu

30

Beata Wieprzowska

Bartłomiej Załoga

81 46 23 801

beata.wieprzowska@lawp.eu

bartlomiej.zaloga@lawp.eu

32

Katarzyna Mazurek

Daniel Świacki

81 46 23 848

k.mazurek@lawp.eu

daniel.swiacki@lawp.eu

33

Dominika Kułak

Marta Maruszak

Patrycja Sobczak

81 46 23 835

dominika.kulak@lawp.eu

marta.maruszak@lawp.eu

patrycja.sobczak@lawp.eu

34

Renata Lipnicka

Beata Szacoń

81 46 23 805

renata.lipnicka@lawp.eu

beata.szacon@lawp.eu

35

Marlena Magdziarz

Cezary Makowski

Dominika Tkaczyk

Agnieszka Wilczyńska

81 46 23 857

marlena.magdziarz@lawp.eu

cezary.makowski@lawp.eu

dominika.tkaczyk@lawp.eu

agnieszka.wilczynska@lawp.eu

36

Elżbieta Kozłowska

Monika Kwiatkowska

81 46 23 864

elzbieta.kozlowska@lawp.eu

monika.kwiatkowska@lawp.eu

37

Joanna Błaszczak

Beata Kowalska

Izabela Nowak

Emilia Sokół

81 46 23 861

joanna.blaszczak@lawp.eu

beata.kowalska@lawp.eu

izabela.nowak@lawp.eu

emilia.sokol@lawp.eu

38

Joanna Czuryło

Dorota Krawczyk

Agnieszka Tobiasz

81 46 23 807

joanna.czurylo@lawp.eu

dorota.krawczyk@lawp.eu

agnieszka.tobiasz@lawp.eu

Oddział zarządzania zasobami ludzkimi

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 44

kierownik Izabela Mucha

81 46 23 837

izabela.mucha@lawp.eu

43

Agnieszka Simbor - kadry

81 46 23 824

agnieszka.simbor@lawp.eu

43

Agata Skóra-Szponar - archiwum i szkolenia

81 46 23 811

agata.skora-szponar@lawp.eu

przy ziemie (-1) 2, 3

archiwum

81 46 23 839

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Wieloosobowe stanowisko radców prawnych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

koordynator Katarzyna Klech

Marcin Magdziarz

Ewa Seyffert

Mateusz Tryka

81 46 23 817

katarzyna.klech@lawp.eu

marcin.magdziarz@lawp.eu

ewa.seyffert@lawp.eu

mateusz.tryka@lawp.eu

Inspektor ochrony danych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 01b

Katarzyna Kowalczyk

81 46 23 816

iod@lawp.eu